Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
Gecoate, warmgewalste, slijtagebestendige stalen plaat Hoge taaiheid en duurzaamheid
| Beschrijving: | Draag staalplaat |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 3% |
| Breedte: | 15004100mm |
slijtvast staal hoogsterkteplaten warmgewalste techniek en ±3% tolerantie
| Geallieerd of niet: | legering |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoate |
| Materiaal: | Slijtvaste Staalplaat |
SGS NM450SP de Super Slijtvaste Oppervlaktebehandeling van de Staalplaatdouane
| Productnaam: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rangniveau: | NM450SP |
| Normen: | GB/T 24186-2009 |
Warmgewalste techniek Abrasiebestendig staalplaat voor containerplaat Duurzaam
| Beschrijving: | Draag staalplaat |
|---|---|
| Techniek: | Warm gewalst |
| Breedte: | 15004100mm |
Warmgewalste, slijtvast staalplaat met hoge sterkte
| Toepassing: | Scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Slijtvaste Staalplaat |
| Geallieerd of niet: | legering |
Tolerantie ± 3% Hoogsterke staalplaat voor slijtvastbouw
| Beschrijving: | Draag staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Slijtvaste Staalplaat |
| Lange: | 300018000mm |
Warmgewalste slijtvast plaat 3-120 mm dik voor zware toepassingen
| Beschrijving: | Slijtvaste Staalplaat |
|---|---|
| Breedte: | 15004100mm |
| Lange: | 300018000mm |
Van de het Staalplaat van de AiSidin Schuring Bestand Antislijtage 14mm voor Metallurgie
| Productnaam 1: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rang: | nm500 |
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
Van de het Staalplaat van GB/T 24186-2009 Nm450 van de de Slijtageweerstand de Staalplaat Hoge Duurzaamheid
| Productnaam: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rangniveau: | nm450 |
| Normen: | GB/T 24186-2009 |
Lage Opbrengstverhouding Bestand Schuring van de het Staalplaat van NM400TP de Slijtvaste
| Productnaam: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rangniveau: | NM400TP |
| Normen: | GB/T 24186-2009 |


