Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
5mm120mm de Slijtvaste Hoge Mechanische Sterkte van de Staalplaat ASTM DIN
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rang: | nm400 |
| Standaardlijst: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
10mm Slijtvaste Staalplaat NM500
| Productnaam 3: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rang: | NM500 |
| Productnaam: | 10mm NM500 Slijtvaste Staalplaat |
Hoge slijtvastheid slijtvast staalplaat slijtvast gecoat
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoate |
|---|---|
| Pakket: | Standaardpakket voor uitvoer |
| Dikte: | 3120mm |
NM500 slijtvast staalplaatdikte 3-120 mm
| Speciaal gebruik: | Hoogsterke stalen plaat |
|---|---|
| Pakket: | Standaardpakket voor uitvoer |
| Geallieerd of niet: | legering |
Slijtvaste het Staalplaat wear resistant 400 van AISI NM500 Staalplaat
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Dikte: | 2~20mm |
| Standard 1: | AiSi, ASTM, |
Steenkool die Slijtvaste Hoge Schokbestendig van de Staalplaat hakken
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rang: | nm400 NM450 |
| Norm: | DIN, GB, JIS |
GB/T24186 slijtvaste Staalplaat 18mm Dikte Met een laag bedekte Oppervlakte
| Productnaam: | 18mm NM500 Slijtvaste Staalplaat |
|---|---|
| Rang: | nm500 |
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
1500-4100 mm breedte slijtvast staalplaat
| Beschrijving: | Draag staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | slijtvast staal NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600 |
| Breedte: | 15004100mm |
Plaat van het NM400Tufnm450tuf bedekte de Slijtvaste Staal industrieel met een laag
| Productnaam: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rangniveau: | NM450Tuf |
| Normen: | GB/T 24186-2009 |


