Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
Bestand het Staalplaat 2200mm van het lassenweer Dikte
| Lengte: | 100012000mm |
|---|---|
| Breedte: | 10003000mm |
| Verpakking: | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
Dikte 2-200 mm weerbestendige staalplaat voor de bouw
| Breedte: | 10003000mm |
|---|---|
| Lange: | 1000-12000 mm |
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
Warmgewalste Plaat 100012000mm van het Weer Bestand Staal
| Verwerkingstechnologie: | Warmgewalst, koudgewalst, enz. |
|---|---|
| Toepassing: | Scheepsbouw, Bouw, Lichte Industrie, Enz. |
| Verpakking: | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
Van het de Legeringsstaal van GB T1591 de Plaatsgs Warmgewalste Koudgewalst voor Chemische Industrie
| Naam: | De Legeringsstaal van de hoogtesterkte |
|---|---|
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
| Dikte: | 0.3115mm |
Galvanisatie 3000-18000mm Koelers Corrosiebestendige staalplaat
| Haven: | Shanghai, Tianjin, Qingdao, Enz. |
|---|---|
| Pakket: | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
| Lange: | 300018000mm |
Nm 450 hoge slijtvastheid staalplaat in ketel
| Toepassing: | Scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Slijtvaste Staalplaat |
| Techniek: | Warmgewalst |
±3% Tolerantie geharde Nm450 staalplaat met gecoate oppervlakte
| Toepassing: | Scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Slijtvaste Staalplaat |
| breedte: | 15004100mm |
6mm wear resistant 500 van de Staalplaat de Lasbare 450 HBW Nominale Hardheid van Bendable
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt of zoals gevraagd |
| Productnaam: | 6mm NM500 Slijtvaste Staalplaat |
NM450Q schurings Bestand Staalplaat 3120mm breedte hoge prestaties
| Productnaam: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rangniveau: | nm450Q |
| Normen: | GB/T 24186-2009 |
Bestand de Staalplaatplaat van de NM400Tufnm450tuf Schuring voor Mijnbouw
| Productnaam: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rangniveau: | NM450Tuf |
| Normen: | GB/T 24186-2009 |


