Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
EN 10025-6 S690QL Structurele staalplaten met hoge sterkte
| Graad: | S690QL,960QL,S890QL,etc. |
|---|---|
| Standaard: | GB,ASTM,AISI,BS,JIS,DIN,EN |
| Dikte: | 2-300 mm, of indien vereist |
S690QL AISI-standaard voor hoge treksterkte staalplaten
| Graad: | S690QL,690QL |
|---|---|
| Standaard: | GB,ASTM,AISI,BS,JIS,DIN,EN |
| Dikte: | 2-300 mm, of indien vereist |
6mm Dikke die Corten een Molen van de Staalplaat Q235nh voor de Openluchtbouw wordt gebeëindigd
| Productnaam: | 6mm Dikke Q235nh Openlucht Bestand het Staalplaat van het de Bouwweer |
|---|---|
| Rang: | Kuuroord-h, Corten A; Corten B; A588Gr; S355J0W; Q355NH |
| Speciaal Gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand, Slijtvast Staal |
Q550D Plaat 400mm12000mm van het legeringsstaal Lange Structureel Staalplaat voor Crane Boom
| Naam: | De Legeringsstaal van de hoogtesterkte |
|---|---|
| Type: | Staalplaat |
| Dikte: | 0.1115mm |
Warmgewalste Met een laag bedekte Nm450-Staalplaat 3120mm Dikte
| Legering of niet: | Legering |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt |
S355JR van het de Legeringsstaal van de molenrand de Plaatlengte 1000mm12000mm
| Speciaal Gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Materiaal: | De Plaat van het legeringsstaal |
| Legering of niet: | Is Legering |
SGS 317/317l weerstand van de de Breedteslijtage van het Roestvrij staalblad de Plaat Aangepaste
| Naam: | 317 roestvrij bladmetaal |
|---|---|
| Materiaal: | 317/317L roestvrij staalplaat |
| Oppervlakte: | 2B NO.2 No.4 |
Q420D van de de Plaatgb ASTM Lage Koolstof van het legeringsstaal Hoge Slijtvast
| Productnaam: | De Legeringsstaal van de hoogtesterkte |
|---|---|
| Producttype: | Staalplaten |
| Dikte: | 0.3120mm |
Q690E de Tolerantieweerstand Op hoge temperatuur van de laag Koolstofstaalplaat 2%
| Naam: | De Legeringsstaal van de hoogtesterkte |
|---|---|
| Type: | warmgewalst |
| Dikte: | 0.3115mm |
roestvrije 2B NO.2 303 Ss Plaat 1mm Dikke Roestvrij staalplaat
| Naam: | roestvrij plaatwerk |
|---|---|
| Materiaal: | 303 roestvrij staalplaat |
| Oppervlakte: | 2B NO.2 |


