Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
ASTM 304 304l 2 Koudgewalste Haarscheurtje van de het Roestvrije staalplaat van Mm het 4x8 Koudgewalste
| Naam: | roestvrij bladmetaal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Oppervlak: | BA/2B/NR.1/NR.3/NR.4/8K/HL/2D/1D |
DIN-Breedte 1003000mm Staalplaat Met hoge weerstand HRC20-HRC60
| hardheid: | HRC20-HRC60 |
|---|---|
| Lengte: | 10006000mm |
| Breedte: | 1003000mm |
Skh-9 van het de Vormstaal van m2 M42 de Dikte van de de Plaatcr12mov 0.2mm400mm Muur
| Productnaam: | Vormstaal |
|---|---|
| Technologie-Type: | Warmgewalst |
| Vervoerpakket: | Standaard/Aangepast |
304 roestvrij staalplaat 2 mm koudgewalst SS-plaat 304
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Materiaal: | 201/ 304/ 304L/ 321/ 316/ 316L/ 309S/ 310S/ 904L, Etc. |
Spiegelfabriek 304 316 roestvrij staalplaat koudgewalst SS-plaat
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Materiaal: | 201/ 304/ 304L/ 321/ 316/ 316L/ 309S/ 310S/ 904L, Etc. |
| Dikte: | 0.330mm |
321 Blad van roestvrij staal 2 mm roestvrijstalen plaat
| Graad: | 200 Reeksen, 300 Reeksen, 400 Reeksen |
|---|---|
| Materiaal: | 201/ 304/ 304L/ 321/ 316/ 316L/ 309S/ 310S/ 904L, Etc. |
| Dikte: | 0.330mm |
Van het het Hulpmiddelstaal van de koolstofvorm van de de Plaatd3 1,2080 Hitte Bestand de Moeheid van Reisistant
| Typenaam: | Vormstaal |
|---|---|
| Lengte: | Vanaf verzoek |
| Rangtype: | Warmgewalst |
De speciale van het de Matrijzenstaal van het Legeringshulpmiddel Plaat H13 1,2344 SKD61 HRC33-37
| Typenaam: | Vormstaal |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Modelleer nr.: | 1.2344 H13 SKD61 |
De koudgewalste Voorbehandeling van de het Staalplaat A572Gr50 van de Containerlegering
| Legering of niet: | Is Legering |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het snijden, het Schilderen, Bal het Vernietigen, Voorbehandeling |
| Rand: | Molenrand, Gescheurde Rand |
Het Roestvrije staalpijp 6m van ASTM ASME Standard 201 12m Slijtage het Verzetten zich tegen
| namen: | 201 roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Corrosieweerstand: | Natte weerstand |
| Norm: | ASTM ASME |


