Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
0.1200mm de Staalplaatvoorraad van het Diktehulpmiddel voor Industrieel Gebruik
| Effecthardheid: | ≥20j |
|---|---|
| Dikte: | 0.1200mm |
| Verlenging: | ≥12% |
Volledig - grootte 304 de Slijtageweerstand van Roestvrij staalpijpen OD16-119mm
| namen: | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Certificaat lijst: | CE, BV, SGS |
| Norm: | JIS DIN ASTM |
800MPa het Metaalhardheid met hoge weerstand Hrc20-Hrc60 van de HulpmiddelStaalplaat
| Verlenging: | ≥12% |
|---|---|
| Dikte: | 0.1200mm |
| Treksterkte: | ≥1000MPa |
HSLA-staalplaten met hoge sterkte Platen Lengte 1000-12000 mm
| Graad: | S690QL,960QL,S890QL,etc. |
|---|---|
| Standaard: | GB,ASTM,AISI,BS,JIS,DIN,EN |
| Dikte: | 2-300 mm, of indien vereist |
S690QL Hoogsterke stalen plaat met een goede hardheid
| Graad: | S690QL,960QL,S890QL,etc. |
|---|---|
| Standaard: | GB,ASTM,AISI,BS,JIS,DIN,EN |
| Dikte: | 2-300 mm, of indien vereist |
AISI-standaard staalplaat met hoge treksterkte voor het perforeren
| Graad: | S690QL,960QL,S890QL,etc. |
|---|---|
| Standaard: | GB,ASTM,AISI,BS,JIS,DIN,EN |
| Dikte: | 2-300 mm, of indien vereist |
S960QL Structuurplaat van laag legerd Hsla staal met hoge sterkte
| Graad: | S690QL,960QL,S890QL,etc. |
|---|---|
| Standaard: | GB,ASTM,AISI,BS,JIS,DIN,EN |
| Dikte: | 2-300 mm, of indien vereist |
2B van het het Roestvrije staalblad van de BEDELAARSspiegel Plaat 201 304 Hittebestendige 316
| Naam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Oppervlakte: | Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d |
2B NO.4 302 Plaat 10002000mm van het Roestvrij staalblad de weerstand van de Breedteschuring
| Naam: | roestvrij plaatwerk |
|---|---|
| Materiaal: | 302 roestvrij staalplaat |
| Oppervlakte: | 2B NO.4 |
Kuuroord-h Koudgewalste Staalplaat 0.5mm2mm voor de Bouw van Tuin Met hoge weerstand
| Productnaam: | Plaat van het weer de Bestand Staal |
|---|---|
| Rang: | Kuuroord-h |
| Speciaal Gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand, Slijtvast Staal |


