Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
van het het Roestvrije staalblad van 904L 304L Plaat 2.4mm6mm SS Blad 2B eindigt zonder. 1 oppervlakte
| Naam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Oppervlakte: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
BEDELAARS 316 de Plaat van het Roestvrij staalblad
| Naam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 316 |
| Oppervlakte: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
2mm 8mm de Plaat van het Roestvrij staalblad
| Naam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Oppervlakte: | 2b, Bedelaars, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz. |
410 van de Rolbedelaars 2B van het Roestvrij staalblad Mechanische Roestvrije de Spleetrol
| Naam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 410 |
| Oppervlakte: | Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d |
JIS G3103 SB450M Pressure Vessel Plate 6mm300mm dik Hoge Opbrengststerkte
| Puntnaam: | Het Staal van het boilerDrukvat |
|---|---|
| Lengten: | 100018500mm |
| capaciteit: | 25Ton |
1045 Vaste LengteStaalplaat Met grote trekspanning AISI ASTM 500mm10000mm
| Naam: | De Legeringsstaal van de hoogtesterkte |
|---|---|
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
| Dikte: | 0.3115mm |
201 koudgewalste het Roestvrije staalrol 2D 1D van de Roestvrij staalrol 310S 316L
| Naam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Oppervlakte: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
1000mm3000mm van de het Staallegering van de Breedteboiler de Plaata572gr60 Bal het Vernietigen
| Materiaal: | De Plaat van het legeringsstaal |
|---|---|
| Legering of niet: | Is Legering |
| Techniek: | Warmgewalst, Koudgewalst |
ASTM warmgewalste 304L roestvrijstalen plaat met een dikte van 3 mm
| Naam: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Oppervlak: | BA/2B/Nr.1/Nr.3/Nr.4/8K/HL/2D/1D |
Standard exportpakket voor 304 roestvrij staal - SGS-gecertificeerd
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |


