Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
Gegalvaniseerde 6-200 mm dikke ketelstaalplaat voor industrieel gebruik
| Breedte: | 15004000mm |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal |
| Toepassing: | Drukvat, Boiler, Opslagtanks, Enz. |
ISO-gecertificeerde staalplaat voor scheepsbouw voor offshoreplatforms
| Graad: | A, B, D, E, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40, Enz. |
|---|---|
| Lange: | 6000mm15000mm |
| Certificaat: | ISO, SGS, BV, enz. |
6 mm-200 mm dikte scheepsbouw staalplaat voor de scheepsindustrie
| Pakket: | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket, Kostuum voor Allerlei Vervoer, of zonodig. |
|---|---|
| Lange: | 6000mm15000mm |
| Graad: | A, B, D, E, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40, Enz. |
U-Cr 309 309s-Roestvrij staalblad 1mm20mm Roestvrij staalplaat
| Naam: | roestvrij plaatwerk |
|---|---|
| Materiaal: | 309 roestvrij staal |
| Oppervlakte: | BA 2b |
AISI-de Plaate36 Rangen Met hoge weerstand van het Scheepsbouwstaal
| Pakket: | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket, Kostuum voor Allerlei Vervoer, of zonodig. |
|---|---|
| Toepassing: | Scheepsbouw, Zeeplatform, Enz. |
| Productnaam: | De Plaat van het scheepsbouwstaal |
Marine Ah36-staalplaat voor offshoreplatform
| Pakket: | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket, Kostuum voor Allerlei Vervoer, of zonodig. |
|---|---|
| Graad: | A, B, D, E, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40, Enz. |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Geschilderd, Gegalvaniseerd, Enz. |
ASTM-van de de Plaat de Hete Matrijs van het Vormstaal Bestand Moeheid van de het Staalplaat H13
| Typenaam: | ASTM-van de het Staalplaat van de Staalvorm van het het Hulpmiddelstaal Heet de Matrijzenstaal H13 1 |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Vervoerpakket: | Standaard/Aangepast |
De klantgerichte 304H-Hoge Prestaties van de Roestvrij staalplaat ASTM A240
| Naam: | roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Oppervlakte: | BA/2B/NR.1/NR.3/NR.4/8K/HL/2D/1D |
9mm 12mm van de de Plaat Zwarte Oppervlakte AH36 van het Scheepsbouwstaal het Staalplaat
| Toepassing:: | de plaat van het scheepsbouwstaal |
|---|---|
| Diktewaaier: | 5 mm -150 mm |
| Breedtewaaier: | 1500 mm - 3900 mm |
1.2080 koudgewalste Staalplaat SKD61 voor Hete het Drukken Vorm
| Typenaam: | De eerste Plaat van het de Vormstaal van de Kwaliteitsd3 1,2080 Matrijs voor Matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Modelleer nr.: | 1.2344 H13 SKD61 |


