Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
316L super Duplexroestvrij staalplaat
| Naam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Oppervlakte: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
De met een laag bedekte Oppervlaktesgs Plaat GB T 24186 20x2200x12000mm van het Legeringsstaal
| Naam: | De Legeringsstaal van de hoogtesterkte |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000tons/Month |
| Dikte: | 4150mm |
201 304 de Gebeëindigde Rol BEDELAARS Geborstelde TSHS van de Roestvrij staalplaat
| Naam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Oppervlakte: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
Vaste de Plaats45c 6mm30mm ASTM Norm van het Lengte Hoge Koolstofstaal
| Naam: | De Legeringsstaal van de hoogtesterkte |
|---|---|
| Dikte: | 630mm |
| Norm: | ASTM |
Q690D Staalplaat met hoge weerstand 600MM Breedte met het Buigen van de Lassendienst
| Naam: | De Legeringsstaal van de hoogtesterkte |
|---|---|
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
| dikte: | 0.1175mm |
Q550C de Koudgewalste Staalplaat ASTM van het legeringsstaal Plaat voor Bouwmachines
| Naam: | De Legeringsstaal van de hoogtesterkte |
|---|---|
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
| Dikte: | 0.5125mm |
De ASTM Met een laag bedekte Plaat Met hoge weerstand van de Plaatstaal 1020 van het Legeringsstaal voor Mijnbouw het Machinaal bewerken
| Naam: | De Legeringsstaal van de hoogtesterkte |
|---|---|
| Dikte: | 6700mm |
| Norm: | ASTM |
1.2738 718 P20-van de de Legeringsvorm van Ni SGS van de het Staalplaat Warmgewalste Plaat
| Typenaam: | 1.2738 718 P20+Ni legeren de Speciale Plaat van het Vormstaal |
|---|---|
| Speciaal Gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
| Lengte: | 800mm12000mm |
Koolstof 8 mm dik ketel staal plaat hittebestendig Corrosiebestendig
| Productnaam: | De Plaat van het boilerstaal |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal |
| Lange: | 300018000mm |
Q345B de Plaat van het de Legeringsstaal van de molenrand voor Schipplaat
| Materiaal: | De Plaat van het legeringsstaal |
|---|---|
| Rang: | Q345B, Q390B, S355JR, S355J0, A572Gr50, A572Gr60, A709Gr50, A709Gr50W |
| Norm: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS |


