Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
Flanke 3 mm slijtvast plaat voor hoge sterkte eisen
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoate |
|---|---|
| Geallieerd of niet: | legering |
| Toepassing: | Scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
Koolstofstaal 1045 Staalplaat Warmgewalste Slijtvaste 2m6m
| Applicatioinnaam: | Legeringsstaal met hoge weerstand |
|---|---|
| Levertijd:: | 15 werkdagen |
| Dikte: | 0.3121mm |
D3 1,2080 Warmgewalste Vloeistaalplaat Hittebestendige 0.2mm400mm
| Typenaam: | Van het het Hulpmiddelstaal D3 1,2080 van de koolstofvorm van het de Matrijzenstaal van de het Messe |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Vervoerpakket: | Standaard/Aangepast |
Nm450 15004100mm Slijtvast Plaat Duurzaam Betrouwbaar Materieel Gebruik Op lange termijn
| Speciaal Gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
|---|---|
| Toepassing: | Scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
| Techniek: | Warmgewalst |
Lange 3000-18000 mm slijtagebestendige slijtageplaten anti corrosieve
| Legering of niet: | Alloy |
|---|---|
| breedte: | 15004100mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoate |
Hoge sterkte gecoate slijtageplaat Nm500 voor maximale bescherming
| Pakket: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Techniek: | Warm gewalst |
| Materiaal: | Slijtvaste Staalplaat |
Dikte 3-120 mm Abrasiebestendig Plaat Betrouwbaar Langdurig
| Breedte: | 15004100mm |
|---|---|
| Techniek: | Warm gewalst |
| Pakket: | Standaard exportpakket |
Slijtvast wear resistant-Met een laag bedekt Beschikbaar de Oppervlakte Buigend Lassen van de Slijtageplaat NM450 16mm
| Productnaam: | 16mm NM500 Slijtvaste Staalplaat |
|---|---|
| Rang: | nm500 |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt |
12mm Warmgewalste AR500 Staalplaat Met een laag bedekte Oppervlakte voor de Steenkool van Mijnbouwmachines het Hakken
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Min. bestelaantal: | 5Ton |
| Derde partijinspectie: | BV |
2mm NM340 NM500 de Staalplaat walste 600mm3500mm het Staalplaat koud van de Breedteslijtage
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Breedte: | 6003500mm |
| Dikte: | 1~20mm |


