Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
NM360 Plaat 2mm van het schurings Bestand Staal 6mm 8mm Warmgewalste Staalplaat
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| BREEDTE: | 12004000mm |
| Dikte: | 1.1mm~300mm |
NM500 Plaat GB JIS 2000mm 3000mm van het schurings de Bestand Staal
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Derde partijinspectie: | SGS |
| Standaardnaam: | GB, JIS |
Abrasiebestendige flens slijtagebestendige stalen plaat/plaat Nm450
| Pakket: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| breedte: | 15004100mm |
| Tolerantie: | ±3% |
De warmgewalste Plaat van het Schurings Bestand Staal voor Schip
| Tolerantie: | ±3% |
|---|---|
| Toepassing: | Scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
| Dikte: | 3120mm |
Warmgewalste, slijtagebestendige platen van hoge treksterkte
| Beschrijving: | Draag staalplaat |
|---|---|
| Techniek: | Warm gewalst |
| Breedte: | 15004100mm |
Warmgewalste staalplaat voor speciale sterkte en techniek
| Beschrijving: | Draag staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | NM360, NM400, NM450, NM500, enz. |
| Dikte: | 5 mm-120 mm,of op aanvraag |
Warmwalstechniek sterkte Stalen plaat met tolerantie ±3%
| Beschrijving: | Draag staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600 |
| Breedte: | 15004100mm |
Weerbestendige roestbestendige stalen plaat 1000-3000 mm breedte
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Geschilderd, Gegalvaniseerd, Enz. |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
| Verpakking: | Standaardpakket voor zeevaart bij uitvoer |
Q500nhb 12mm de Plaata588 Corten Staal van het Weer Bestand Staal
| Productnaam: | Plaat van het weer de Bestand Staal |
|---|---|
| Rang: | A588 |
| Toepassing: | Schipplaat, Ketelplaat, Containerplaat, Flensplaat |
Hoge sterkte weerbestendige stalen plaat Lengte 1000-12000 mm Dikte 2-200 mm
| Materiaal: | Weerbestendige stalen plaat |
|---|---|
| Breedte: | 10003000mm |
| Graad: | Q235NH, Q355NH, Q415NH, Q460NH, Q500NH, Q550NH, Enz. |


