Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
EH 400 500 de Slijtvaste Geschilderde Oppervlakte van de Staalplaat ASTM
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Breedte: | 600mm |
| Certificering: | ISO9001 MTC |
Mn13 de Hoge Normen van de het Staalplaat GB/T 24186-2009 van Mn Slijtvaste
| Productnaam: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rangniveau: | MN13 |
| Normen: | GB/T 24186-2009 |
6mm 8mm NM400 Slijtvaste de Schurings Bestand Plaat van de Staalplaat voor Cementinstallatie
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Breedte: | 15004000mm |
| Dikte: | 1.5mm~300mm |
2mm Slijtvaste het Staalplaat 1100mm4000mm van de Staalplaat Nm500
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Breedte: | 11004000mm |
| Dikte: | 1.2mm~300mm |
NM450SP het super Slijtvaste bewijs van de het bladschuring van de Staalplaat
| Productnaam: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rangniveau: | NM450HiTemp |
| Normen: | GB/T 24186-2009 |
LG520JJ kan zijn vervangen door NM300TP Slijtvaste Staalplaat NM400TP
| Productnaam: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rangniveau: | NM400TP |
| Normen: | GB/T 24186-2009 |
Tuf 450 Slijtvaste Staalplaat 450 Brinell-Schurings Bestand Blad
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| dikte: | 0.5~20mm |
| Rang 1: | nm400 |
De multifunctionele van de het Staalplaat van Nm500 Slijtvaste Uitstekende Lasbaarheid
| Productnaam: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rangniveau: | nm500 |
| Normen: | GB/T 24186-2009 |
NM450s de Plaat Hoge Hardheid en Sterkte van het Schurings Slijtvaste Staal
| Productnaam: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| Rangniveau: | nm450s |
| Normen: | GB/T 24186-2009 |
Hoge sterkte legering slijtvast staalplaat Nm450
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoate |
|---|---|
| Dikte: | 3120mm |
| Speciaal Gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |


