Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
Gecoate slijtagebestendige stalen plaat voor schepen met een tolerantie van ± 3%
| Lange: | 300018000mm |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 3% |
| Dikte: | 3120mm |
Zware draagkracht slijtagebestendige stalen plaat slijtagebestendige superieure prestaties
| Dikte: | 3120mm |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Staalplaat met hoge weerstand |
| Pakket: | Standaard exportpakket |
Langdurige prestaties slijtagebestendige stalen plaat voor ruwe omgevingen
| Beschrijving: | Draag staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Slijtvaste Staalplaat |
| Lange: | 300018000mm |
Met een laag bedekte Bestand Slijtvaste het Staalplaat van het Legeringsmisbruik voor Industriële Toepassingen
| Dikte: | 3120mm |
|---|---|
| Lengte: | 300018000mm |
| Breedte: | 15004100mm |
Warmgewalste, beklede slijtvast staalplaat voor flenzen
| Lange: | 300018000mm |
|---|---|
| Pakket: | Standaard exportpakket |
| Tolerantie: | ±3% |
Warmgewalste geharde slijtvast staalplaat Breedtebereik 1500-4100 mm
| Pakket: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Materiaal: | Slijtvaste Staalplaat |
| Techniek: | Warm gewalst |
Flanke 4 mm slijtvast staalplaat met warmgewalste techniek
| Dikte: | 3120mm |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Hoogsterke stalen plaat |
| Techniek: | Warm gewalst |
3000-18000 mm lengte slijtagebestendige warmgewalste stalen plaat
| Beschrijving: | Draag staalplaat |
|---|---|
| Techniek: | Warm gewalst |
| Materiaal: | Slijtvaste Staalplaat |
Warmgewalste slijtvast staalplaat voor sterkte
| Materiaal: | Slijtvaste Staalplaat |
|---|---|
| Lange: | 300018000mm |
| Dikte: | 3120mm |
NM360 de slijtvaste Staalplaat DIN walste Warmgewalste 6mm koud
| Lengte: | Slijtvast Staal |
|---|---|
| dikte: | 2mm~300mm |
| Rang: | NM360 |


