Alle producten
-
slijtvaste staalplaat
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Naadloze Roestvrij staalpijp
-
Plaat van het weer de Bestand Staal
-
de plaat van het scheepsbouwstaal
-
HulpmiddelStaalplaat
-
De plaat van het legeringsstaal
-
De Plaat van het boilerstaal
-
Structureel Staalprofielen
-
API Line Pipe
-
gekleurde roestvrij staalbladen
-
De Plaat van het vormstaal
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Chris ThomasPERFECT!!!!!! hoog - de kwaliteit, kwam ongelooflijk snel aan, ben ik zeer zeer gelukkig met deze orde. Werkelijk, het beste. dank! -
Alp AydogduErnstige en verantwoordelijke verkoper, adviseer ik -
Yannis Sintosuitstekende kwaliteit, zoals beschreven. Grote prijs-kwaliteitverhouding. -
Philipp EggertSnel volgzaam en verscheept product.
zoekwoorden [ wear resistant steel plate ] bij elkaar passen 176 producten.
Met een laag bedekte Schokbestendige Schurings Bestand Plaat voor Container
| Dikte: | 3120mm |
|---|---|
| Lengte: | 300018000mm |
| Toepassing: | Scheepsplaat, ketelplaat, containerplaat, flensplaat |
AR500 slijtagebestendige slijtplaten
| Beschrijving: | AR500 Staalplaat slijtage Staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | NM360, NM400, NM450, NM500;AR400, AR450, AR500, AR600;etc. |
| Dikte: | 3120mm |
Gecoate slijtagebestendige metalen Stalen plaat 3-120 mm Dikte ± 3% Tolerantie
| Materiaal: | NM360, NM400, NM450, NM500, enz. |
|---|---|
| Lange: | 300018000mm |
| Dikte: | 3120mm |
Q460C Koolstofstaalblad met hoge weerstand JIS DIN Schokbestendige 1m14m
| Naam: | De Legeringsstaal van de hoogtesterkte |
|---|---|
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
| Dikte: | 0.3155mm |
6 mm dik geverfde lasketelplaat staal hoge sterkte
| Lange: | 300018000mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Geschilderd, Gegalvaniseerd, Enz. |
| Materiaal: | Koolstofstaal |
De LegeringsStaalplaat met hoge weerstand scheurde Rand voor Speciaal Gebruik
| Lengte: | 1000mm12000mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Warmgewalst, Koudgewalst |
| Rand: | Molenrand, Gescheurde Rand |
JIS 0.1200mm de Staalplaatverlenging ≥12% van het Diktehulpmiddel
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, JIS, GB, Enz. |
|---|---|
| Effecthardheid: | ≥20j |
| Thermische behandeling: | Het ontharden, het Doven, het Aanmaken, Enz. |
HRC60 geoli?de Hoge de Opbrengststerkte van de HulpmiddelStaalplaat
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, JIS, GB, Enz. |
|---|---|
| Opbrengststerkte: | ≥800MPa |
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Geoli?d, Enz. |
Het HulpmiddelStaalplaat van AISI 10006000mm het Doven de Hardheid van het Thermische behandelings≥20j Effect
| Effecthardheid: | ≥20j |
|---|---|
| Opbrengststerkte: | ≥800MPa |
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, JIS, GB, Enz. |
Hardheid Met grote trekspanning Hrc20-Hrc60 van de Astm de StandaardStaalplaat voor Hulpmiddel
| Vorm: | blad |
|---|---|
| Materiaal: | Hulpmiddelstaal |
| Effecthardheid: | ≥20j |


